Montaż i dobór Instalacji fotowoltaicznej

Dostępność: duża ilość
Cena: 0,10 zł 0.10
ilość zestaw
dodaj do przechowalni

Opis

 

Montaż 

Instalacje możemy zamontować na gruncie jak i na dachu. Panele instalujemy na każdym rodzaju pokrycia dachowego. Panele możemy zamontować zarówno na dachu płaskim jak i na spadzistym. Jedynym przypadkiem kiedy nie montujemy instalacji fotowoltaicznej jest dach pokryty azbestem. Falownik i wszystkie elementy zabezpieczające montujemy w sposób estetyczny i funkcjonalny.

Kupując instalacje fotowoltaiczną dostajesz:

  • Panele fotowoltaiczne 25 letnia gwarancją na uzysk energii
  • Falownik z 10 letnia gwarancja
  • komplet zabezpieczeń dla falownika i paneli
  • pomoc w uzyskaniu dotacji
  • pomoc w zgłoszeniu instalacji do zakładu energetycznego 

Dotacje

Program mój prąd. 5 000zł dotacji do instalacji o mocy od 2 kW do 10kW dla osób fizycznych. Dodatkowo dotacja w programie mój prą można połączyć z ulga termomodernizacyjną. Pozwala ona odpisać od podatku dochodowego 17% wartości instalacji. 

Program czyste powietrze. Dofinansowanie do 5tys zł do instalacji fotowoltaicznej. Program dla osób przeprowadzających termomodernizacje domu lub wymianę źródła ciepła. program pozwala uzyskać dotacje nie tylko na panele fotowoltaiczne ale i na wymianę pieca. 

Agroenergia. Program dedykowany dla rolników. Jesteś rolnikiem? możesz zyskać nawet 25 000zł dofinansowania do budowy instalacji fotowoltaicznej o mocy od 10kw do 50kw. 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 796 612 508 lub adresem e-mail biuro@delektrom.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl